Tím Royal Factory

CrossFitu sa venujeme už niekoľko rokov. Skladáme sa z členov RRCFT – najväčšej siete CrossFit gymov na Slovensku. Tento šport nám je blízky, denne v našich gymoch odtrénujeme viac ako 200 ľudí. Poznáme potreby každého športovca, pracujeme s tými najlepšími slovenskými CrossFittermi. Dbáme na kvalitu, čo ocenili aj Royal Factory atléti Jindro Tovaryš, Ľudo Czokóly a Erik Tóth – najzvučnejšie mená CrossFitu u nás. Chalani sa športom živia a je pre nich dôležité dopriať svojmu tréningu to najlepšie čo je na trhu.

Produkty Royal Factory

Produkty pre Vás vyrábame a vyberáme podľa tých najnáročnejších kritérií. Výrobe konštrukcii a doplnkov k nej venujeme maximálnu pozornosť, samy ich vyrábame z najkvalitnejších certifikovaných materiálov a veľa z našich produktov sa pýši označením MADE IN SLOVAKIA. V našej ponuke nájdete náčinie tej najvyššej triedy, zároveň máte na výber aj cenovo dostupné riešenia.

Súťaže a podujatia

Sme radi ak môžeme byť súčasťou CrossFit súťaže ako partneri. Zabezpečíme kompletnú infraštruktúru súťaže, od náradia, konštrukcií až po vhodnú podlahu.

Slovak Throwdown 2015

Veľká medzinárodná súťaž ST 2015 sa konala v októbri a okrem toho, že sme ju kompletne vybavili naradím, boli sme aj jej hlavným organizátorom. Milujeme posúvať hranice CrossFitu a touto súťažou sme dokázali, že úroveň tohoto športu na Slovensku a v strednej Európe je naozaj vysoká.

CrossGym liga 2015

Lokálna súťaž ktorá spája CrossFiterov z celého Slovenska a motivuje každého k čo najlepším výkonom? Presne taká je Crossgym Liga a práve preto sme sa rozhodli byť partnerom a sponzorom tohoto podujatia.

Zákaznícky servis

Sme tu pre Vás a s radosťou zodpovieme všetky otázky, pomôžeme pri výbere toho najvhodnejšieho náčinia pre potreby jednotlivca, či celého gymu. Pomôžeme Vám s projektovaním konštrukcií, či návrhom optimálneho zariadenia gymu, ponúkame aj možnosť zakúpenia tovaru na splátky – zákazníkom poskytujeme ten najlepší servis.