Hľadáte partnera pre CrossFit súťaž? Hlásime sa!

Na CrossFit trhu sa pohybujeme od roku 2014 a za krátku dobu sa môžeme pochváliť mnohými spokojnými zákazníkmi. Radia sa medzi nich začínajúci CrossFitteri, ktorí si u nás kupovali svoje prvé švihadlá , ale aj veľké CrossFit gyms, ktoré si v spolupráci s nami vybudovali a zariadili svoje milované miesto na tréning.

Sme radi ak môžeme byť súčasťou CrossFit podujatí ako partner, sponzor, spolu-organizátor a preto neváhajte a oslovte nás, ak máte zaujímavú ponuku. Pri veľkých podujatiach zabezpečíme kompletnú infraštruktúru súťaže, od náradia, konštrukcií až po vhodnú podlahu. Sme pripravení na všetko, stačí sa len dohodnúť.

Slovak Throwdown 2015

Veľká medzinárodná súťaž ST 2015 sa konala v októbri a okrem toho, že sme ju kompletne vybavili naradím, boli sme aj jej hlavným organizátorom. Zúčastnilo sa jej viac ako 100 atlétov z krajín strednej európy a víťazi si odniesli domov výhru 3,000EUR. Milujeme posúvať hranice CrossFitu a touto súťažou sme dokázali, že úroveň tohoto športu na Slovensku a v strednej Európe je naozaj vysoká.