ROYAL FACTORY ATLÉTI

Jindro Tovaryš

Jindro sa CrossFitu venuje už niekoľko rokov. Bol jedným z prvých Slovákov, ktorý prepadol tomuto športu a začal sa mu venovať profesionálne ako atlét, aj ako tréner. Ako jediný Slovák sa zúčastnil CrossFit Games Regionals a to dokonca dva roky po sebe. Pýši sa aj víťazstvom na Reebok CrossFit Fitness Championship z roku 2012. Jindro sa zúčastnil prestížnych súťaži ako Nordic Showdown, alebo French Throwdown. Ako tréner šíri osvetu o CrossFite, a denne odtrénuje desiatky CrossFitových nadšencov. CrossFit je jeho životným štýlom, prácou aj záľubou.

Ľudovít Czokóly

Ľudo je mladý a cieľavedomý atlét, ktorý pôsobí ako tréner v Red Royal Gyme v Nitre. Počas svojej pomerne krátkej keriéry sa stihol zúčastniť obrovského množstva súťaží, ako na Slovensku (3. miesto na Slovak Throwdown, 1. Miesto na Battle of Urpín 2014, 1.miesto na Crossgym Lige 2014) tak v zahraničí (Belgian Throwdown 2014, Big One Cross Challenge 2014, Czech Beast Challenge 2014, Hungarian Cross Challenge 2014, Athlete Games 2014, Czech Beat Invitational 2015). V roku 2015 mu bol udelený titul Fittest in Slovakia, keď podal tej najlepší výkon v rámci SLovenskej Republiky na CrossFit Games Open

Erik Tóth

Ako väčšina CrossFiterov, aj Erik žije športom celý život. Venoval sa basketbalu, americkému futbalu, no ako sám tvrdí, keď začal s CrossFitom, zmenil sa mu život. Erik pôsobí ako tréner v  CrossFit Bratislava a riadi sa mottom: "lift hard, work on your weaknesses and get out of breath 2-3 times a day". Erikov najčerstvejší úspech je víťazstvo na medzinárodnej súťaži Central Europe Throwdown 2015, druhé miesto na Slovak Throwdown a niekoľko krát sa postavil na stupienok víťazov v regionálnych súťažiach. V roku 2014 sa mu okrem iného podarilo umiestniť sa v prvej desiatke na súťaži Belgian Throwdown, či na jedenástom mieste na súťaži Kings of WOD v Madride.