Royal Factory zariaďuje CrossFit gym Tomášovi Tatarovi

Royal Factory zariaďuje CrossFit gym Tomášovi Tatarovi

V Dubnici sa v najbližších dňoch otvorí obrovské multifunkčné fitness centrum Fit Fabrik, za ktorým stojí známy hokejista Tomáš Tatar a jeho kamarát Dávid Burdej. Fitnescentrum zaberá celé horné poschodie istého obchodného domu a pýši sa rozlohou 1200 metrov štvorcových. Okrem klasickej posilňovne, bojovej zóny s ringom, či priestorom na aerobik bude súčasťou Fit Farbrik aj CrossFit zóna.

„Cítim, že mestu, kde som vyrastal a začal so športom, som niečo dlžný. Preto tu chcem vybudovať niečo kvalitné a možno aj prispieť k tomu, aby v Dubnici vyrástli ďalší dobrí hokejisti,“ vysvetlil svoje rozhodnutie Tomáš.

„Fitnescentrum pripravujeme v industriálnom štýle. Tak ako sa kedysi chodilo makať do fabriky, tu by mali ľudia drieť na svojej fyzickej a psychickej kondícii,“ spresnil David. K dispozícii všetkým klientom bude okolo päťdesiat strojov na cvičenie najvyššej triedy.

Zariadenie CrossFitovej časti sa majitelia rozhodli zveriť do rúk Royal Factory.

,,Royal Factory sme si vybrali preto, lebo prináša naozaj kvalitné náčinie, ktoré je cenovo prístupné. Royal Factory tím má dlhoročné skúsenosti s CrossFitom, vedia čo je naozaj najlepšie pre tento šport. Vyrábali nám konštrukcie na mieru s ktorými sme veľmi spokojní, prispôsobili ich potrebám našej CrossFit zóny. Zárukou sú pre nás aj Royal Factory atléti, ktorí patria k slovenskej špičke a spoliehajú sa na túto značku.,, hovorí Dávid Burdej.